Brak danych.
Do zakonu pijarów wstąpił w 1732 roku, zapewne po wcześniejszej nauce w kolegium tego zgromadzenia. Odbył studia filozoficzne i teologiczne (zakończył je w Akademii Krakowskiej w 1743 roku).
W 1745 roku był podprefektem w Collegium Nobilium w Warszawie, a następnie nauczycielem poetyki tamże. Później uczył retoryki w kolegium w Rzeszowie (1747-1749) oraz ponownie w Warszawie (1750). Następnie był prefektem szkolnym, profesorem w nowicjacie pijarskim i wykładowcą filozofii w Podolińcu (do 1756). W kolejnych latach pełnił funkcje rektora w Podolińcu oraz prowincjała (1769-1771).
Był autorem rozprawy o ekonomice kościelnej w ujęciu św. Tomasza oraz drukowanych zbiorów kazań.
Być może pochodził z którejś z licznych rodzin szlacheckich noszących to nazwisko.
Znajdował się w wykazie pijarów polskich zmarłych w opinii świętości, wśród kandydatów do wyniesienia na ołtarze.
Żył w XVIII wieku.
I RP edu
Projekt „Społeczne i kulturowe uwarunkowania edukacji w Rzeczypospolitej XVI–XVIII wieku” (nr rejestracyjny 2bH 15 0122 83), realizowany przez Polskie Towarzystwo Historyczne w ramach programu „Narodowy Program Rozwoju Humanistyki” w latach 2016–2019, ma na celu ukazanie idei edukacyjnych i programów kształcenia oraz instytucji związanych z edukacją w kontekście przemian społecznych i kulturowych dokonujących się w Europie i Rzeczypospolitej doby nowożytnej.