Brak danych.
W dniu 11 listopada 1740 roku wstąpił do Zgromadzenia Księży Misjonarzy w Warszawie. W dniu 12 listopada 1742 roku złożył śluby. W seminarium świętokrzyskim odbył studia filozoficzne i teologiczne. Święcenia kapłańskie otrzymał w 1745 roku.
Był wykładowcą teologii w seminarium diecezjalnym w Przemyślu. Od 1752 roku nauczał w seminarium diecezjalnym w Krakowie na Stradomiu.
W 1755 roku został dyrektorem seminarium internum przy kościele św. Krzyża w Warszawie. W 1756 roku pełnił funkcję asystenta domu świętokrzyskiego. Był konsultorem prowincjalnym. W 1763 roku został mianowany przez przełożonego generalnego Antoniego Jacquier superiorem domu św. Krzyża w Warszawie. Z jego inicjatywy zreorganizowano bezpłatną szkołę parafialną, w której uczyło się około 100 chłopców. Zgodnie z wymogami Komisji Edukacji Narodowej po 1774 roku przystosowano w niej program nauczania do obowiązujących wymagań, zachowując jednak dawne tradycje. W 1765 roku z jego inicjatywy powstała szkoła parafialna dla biednych dzieci niemieckich, która była utrzymywana zarówno przez misjonarzy, jak i parafian.
W 1774 roku, po śmierci Piotra Hiacynta Śliwickiego, został mianowany wizytatorem polskiej prowincji Zgromadzenia Misji oraz dyrektorem sióstr miłosierdzia prowincji warszawskiej, a w 1783 roku prowincji galicyjskiej.
Dbał o powiększanie zbiorów bibliotek seminaryjnych. W 1780 roku sprowadził do Warszawy drukarnię misjonarską z Chełmna.
W 1782 roku podpisał kontrakt z Karolem Hohenzollernem, biskupem koadiutorem chełmińskim, w sprawie zasad edukacji w tzw. Akademii Chełmińskiej, prowadzonej ponownie przez misjonarzy od 1779 roku.
Żył w XVIII wieku.
I RP edu
Projekt „Społeczne i kulturowe uwarunkowania edukacji w Rzeczypospolitej XVI–XVIII wieku” (nr rejestracyjny 2bH 15 0122 83), realizowany przez Polskie Towarzystwo Historyczne w ramach programu „Narodowy Program Rozwoju Humanistyki” w latach 2016–2019, ma na celu ukazanie idei edukacyjnych i programów kształcenia oraz instytucji związanych z edukacją w kontekście przemian społecznych i kulturowych dokonujących się w Europie i Rzeczypospolitej doby nowożytnej.